Автоматический покрасочный станок SPM1300PU
Описание Автоматический покрасочный станок
Особенности Автоматический покрасочный станок
Baryè a
lСистема опрыскивания
ØКлапан и контроль времени могут управляться напрямую с помощью программного обеспечения.
lСистема наддува
SPM1300 может быть оборудован ленточным конвейером или конвейерной системой штифтового типато.
Технические параметрыАвтоматический покрасочный станок
| Modèl | SPM1300PU |
| Максимум. Ширина распыления | 1300mm |
| Максимум. Толщина заготовки | 80mm |
| Максимум. Скорость кормления | 5m/minit |
| Давление воздуха | 0.5-0.8 M pa ane |
| Суммарная мощность | 13kw |
| Boutik ki fèmen | 5400 * 4400 * 2500mm |
| Masa | 4000kg |
| Operatè | 2 moun |
Aplikasyon pou sistèm kouch espre otomatik yo
| Panno ki leve oswa koube | Pòt plat ak pòt ki wo | Mèb andedan kay la ak deyò |
| Eskalye | Fenèt | Chanm yo |
| Kouvèti enteryè | Fèy pre-pentire | Baryè bri |
| Dal plat pou kouvri miray ekstèn yo | Plafon sispann | Fèy ak panno metal |
Sistèm kouch efikas pou prèske nenpòt aplikasyon kouch endistriyèl
| Bwa ak materyèl ki baze sou bwa | Plastik | Metal |
| Lak medya espre | Lòt medya espre | Varyant zam espre |
Benefis pou itilize yonMACHIN PENTI OTOMATIK PANEL
Vitès ak Pwodiktivite
Kouch ki konsistan
Aksesib & Fasil pou Itilize
Machin espre oswa espre manyèl?
Envesti nan yonMACHIN PENTI OTOMATIK PANELJodi a
Kijan Fini Otomatik la Ka Ekonomize Lajan Biznis Ou?
Kisa Fini Otomatik ye?
Poukisa ou ta dwe achte ekipman fini otomatik?
Kalite Konte
Mache travay la difisil jodi a
Ogmantasyon Pwodiksyon
Flite kabinèt kwizin ki fini ak machin 75% pi rapid pase flite manyèl.