Machin flite otomatik ki osile SPM1300PU
Deskripsyon Osilasyon Otomatik laMachin flite
Karakteristik nanMachin flite otomatik ki osilan
lBaryè Lekti
lFliteSistèm
- Lojisyèl la ka jere kontwòl valv ak tan dirèkteman.
lSistèm Presirizasyon
lFiltraj Ekstrè
lSistèm Transporteur
SPM1300 ka ekipe akCONVEYOR senti oswa kalite Pinsistèm transporteur
lPanèl kontwòl
Paramèt teknik nanMachin flite otomatik ki osilan
| Modèl | SPM1300PU |
| Lajè maksimòm pou flite | 1300mm |
| Epesè Maksimòm Moso Travay la | 50mm |
| Vitès maksimòm pou manje | 5m/minit |
| Presyon lè a | 0.5-0.8 M pa ane |
| Pouvwa Total | 13kw |
| Anprent pye | 5400 * 4400 * 2500mm |
| Pwa | 4000kg |
| Operatè | 2 moun |
Aplikasyon pou sistèm kouch espre otomatik yo
| Panno ki leve oswa koube | Pòt plat ak pòt ki wo | Mèb andedan kay la ak deyò |
| Eskalye | Fenèt | Chanm yo |
| Kouvèti enteryè | Fèy pre-pentire | Baryè bri |
| Dal plat pou kouvri miray ekstèn yo | Plafon sispann | Fèy ak panno metal |
Sistèm kouch efikas pou prèske nenpòt aplikasyon kouch endistriyèl
| Bwa ak materyèl ki baze sou bwa | Plastik | Metal |
| Lak medya espre | Lòt medya espre | Varyant zam espre |
Benefis pou itilize yonMACHIN PENTI OTOMATIK PANEL
Vitès ak Pwodiktivite
Kouch ki konsistan
Aksesib & Fasil pou Itilize
Machin espre oswa espre manyèl?
Envesti nan yonMACHIN PENTI OTOMATIK PANELJodi a
Kijan Fini Otomatik la Ka Ekonomize Lajan Biznis Ou?
Kisa Fini Otomatik ye?
Poukisa ou ta dwe achte ekipman fini otomatik?
Kalite Konte
Mache travay la difisil jodi a
Ogmantasyon Pwodiksyon
Flite kabinèt kwizin ki fini ak machin 75% pi rapid pase flite manyèl.